U prostorijama Crvenog krsta u Kruševcu povodom Dana oslobođenja grada Kruševca organizovana je velika akcija dobrovoljnog davanja krvi.
Gradonačelnica Kruševca Jasmina Palurović, prisustvovala je akciji i zahvalila se svim sugrađanima koji učestvuju u dobrotvornom činu prikupljanja krivi, za one kojima je to najpotrebnije.
Iz Crvenog krsta ističu da se akcijama prikuplja dovoljno jedinica krvi i pozivaju Kruševljane da se priključuje narednim akcijama.
