Navijačl domaćeg tima sa severne tribine poručili da Kruševac nije rasistički grad
Uoči jučerašnjeg 11. kola Prve lige Srbije u fudbalu, između Napretka i Sloge iz Kraljeva, navijačl domaćeg tima su na severnoj tribini poručili da Kruševac nije rasistički grad, posle nemilih scena i tuče igrača na utakmici mladih repreztentacija Engleske i Srbije. Gradonačelnik Kruševca Bratislav Gašić u pratnji predsednika Napretka Gorana Karića, fudbalera domaćeg tima Obena Regana, Frim Ponga i trećeg novajlije iz Senegala, uz aplauze, prišao je pozdravio fer i korektno ponašanje navijača.
Kruševljani su ovaj susret dobili sa 5:0, poluvreme 1:0. Dvostruki strelac bio je Gavrić, po jedan gol su postigli Mirosavljević iz penala, Bojić i Bajić.
